Fiber

Utforska vårt utbud av fiberkablar för snabb och pålitlig internetanslutning. Perfekt för både hem och kontor.

Produkter

Produktbild för MicroConnect Fiberkabel SC/SC Simplex Singlemode 9/125 - 2m

MicroConnect Fiberkabel SC/SC Simplex Singlemode 9/125 - 2m

Fiberkabel SC/SC Simplex Singlemode 9/125 - 2m

149 kr

I Lager
1st i lager
Produktbild för MicroConnect Optical Fibre Cable - SC-SC - Singlemode - Simplex OS2 (Yellow) - 1m

MicroConnect Optical Fibre Cable - SC-SC - Singlemode - Simplex OS2 (Yellow) - 1m

Optical Fibre Cable - SC-SC - Singlemode - Simplex OS2 (Yellow) - 1m

129 kr

I Lager
Ej i lager
Produktbild för Deltaco Fiberkablage LC - LC duplex multimode 62,5/125 2m

Deltaco Fiberkablage LC - LC duplex multimode 62,5/125 2m

Fiberkablage LC - LC duplex multimode 62,5/125 2m

349 kr

Ej i lager, besök produktsidan för senaste status Ej i lager
Produktbild för Deltaco Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode, 3m

Deltaco Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode, 3m

Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode, 3m

349 kr

Ej i lager, besök produktsidan för senaste status Ej i lager
Produktbild för TP-Link Fiber SC singlemode - TP(RJ45), WDM, 10/100Mbps, 20km

TP-Link Fiber SC singlemode - TP(RJ45), WDM, 10/100Mbps, 20km

Fiber SC singlemode - TP(RJ45), WDM, 10/100Mbps, 20km

549 kr

I Lager
Ej i lager
Produktbild för TP-Link MC111CS 10/100 RJ45 to100M Single Mode

TP-Link MC111CS 10/100 RJ45 to100M Single Mode

MC111CS 10/100 RJ45 to100M Single Mode

549 kr

I Lager
Ej i lager
Produktbild för Deltaco Fiberkablage LC - LC duplex singlemode 9/125 20m

Deltaco Fiberkablage LC - LC duplex singlemode 9/125 20m

Fiberkablage LC - LC duplex singlemode 9/125 20m

499 kr

I Lager
Ej i lager
Produktbild för Deltaco Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode, 7m

Deltaco Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode, 7m

Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode, 7m

399 kr

Ej i lager, besök produktsidan för senaste status Ej i lager
Produktbild för Deltaco Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode OS2, 25m

Deltaco Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode OS2, 25m

Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode OS2, 25m

549 kr

I Lager
Ej i lager
Produktbild för Deltaco Fiberkablage LC - SC, duplex, singlemode, 5m

Deltaco Fiberkablage LC - SC, duplex, singlemode, 5m

Fiberkablage LC - SC, duplex, singlemode, 5m

499 kr

I Lager
Ej i lager
Produktbild för Deltaco Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode OS2, 0,5m

Deltaco Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode OS2, 0,5m

Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode OS2, 0,5m

299 kr

I Lager
Ej i lager
Produktbild för Deltaco SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode

Deltaco SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode

SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode

319 kr

Ej i lager, besök produktsidan för senaste status Ej i lager
Produktbild för HUAWEI Smart View Flip cover för Mate 20 Pro - Svart

HUAWEI Smart View Flip cover för Mate 20 Pro - Svart

Smart View Flip cover för Mate 20 Pro - Svart

299 kr

Ej i lager, besök produktsidan för senaste status Ej i lager
Produktbild för Deltaco Fiberkablage LC - SC, duplex, singlemode OS2, 0,5m

Deltaco Fiberkablage LC - SC, duplex, singlemode OS2, 0,5m

Fiberkablage LC - SC, duplex, singlemode OS2, 0,5m

79 kr

I Lager
Ej i lager
Produktbild för Deltaco Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode, 1m

Deltaco Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode, 1m

Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode, 1m

299 kr

Ej i lager, besök produktsidan för senaste status Ej i lager
Produktbild för Deltaco Fiberkablage LC - SC, duplex, singlemode, 3m

Deltaco Fiberkablage LC - SC, duplex, singlemode, 3m

Fiberkablage LC - SC, duplex, singlemode, 3m

299 kr

I Lager
Ej i lager
Produktbild för MicroConnect Fiberkabel SC/SC Simplex Singlemode 9/125 - 10m

MicroConnect Fiberkabel SC/SC Simplex Singlemode 9/125 - 10m

Fiberkabel SC/SC Simplex Singlemode 9/125 - 10m

349 kr

Ej i lager, besök produktsidan för senaste status Ej i lager
Produktbild för Deltaco Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode OS2, 30m

Deltaco Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode OS2, 30m

Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode OS2, 30m

599 kr

I Lager
Ej i lager
Produktbild för Deltaco Fiberkablage SC - SC, duplex, multimode 2m

Deltaco Fiberkablage SC - SC, duplex, multimode 2m

Fiberkablage SC - SC, duplex, multimode 2m

249 kr

I Lager
Ej i lager
Produktbild för MicroConnect Fiberkabel SC/SC Simplex Singlemode 9/125 - 7m

MicroConnect Fiberkabel SC/SC Simplex Singlemode 9/125 - 7m

Fiberkabel SC/SC Simplex Singlemode 9/125 - 7m

329 kr

Ej i lager, besök produktsidan för senaste status Ej i lager